Buďte jiní, originální, pozvěte si na svatbu DJku, DJe má každý...

V hudební oblasti nejsem žádným nováčkem, hraji od roku 2002. Můj hudební rozsah je velice široký od počátků 20-tých let až po současnost. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu technickému zázemí, nabízím profesionální a kompletní servis. Ozvučení provádíme jedním z nejpříjemněji znějících systémů - KV2 společně s technikou Pioneer. Samozřejmostí jsou mikrofony Shure nebo AKG a také důležitá inteligentní světelná LED technika. Pro exkluzivitu použijeme profesionální laserové projektory 6thD, kterými vhodně doladíme vaše barevné prostředí například mappingem, obrazci, nápisy, případně logy. Oblíbeným doplňkem nejen svatební show je karaoke. U nás si můžete vybrat z více jak 1500 skladeb, od českých interpretů až po známé songy nejen populární hudby zahraničních hudebníků. 


Za profesionalitu, kvalitu a výslednou show ručím!

Sound svatba STANDARD:
Technika: zvukový systém KV2, přehrávače a mix pult Pioneer, mikrofon, základní osvětlení. Hraní cca 8 hodin, výběr skladeb podle vašich přání. 
Doprava do 50km zdarma. 


Sound DELUXE s karaoke:
Technika: zvukový systém KV2, přehrávače a mix pult Pioneer, mikrofony, notebook, LED RGBW světelné efekty, mlhostroj, laserový projektor 6thD, video projektor a plátno na karaoke. Hraní cca 10 hodin, výběr skladeb podle vašich přání. U karaoke výběr z více než 300 českých skladeb a 1200 zahraničních. 
Doprava do 50km zdarma. 


Balíček EXCLUSIVE ALL:


Jedinečná možnost využít kompletního servisu na vaší svatbě a ušetřit si spousty starostí i peněz. Se svým zkušeným týmem vám zajistím luxusní a dokonalou svatbu. Vše záleží jen na vašich přáních a představách.
Spokojenost a nadšení zákazníků, kteří službu luxusní balíček Beauty.6thD již využili je jasným důkazem, že EXCLUSIVE ALL je ta nejlepší volba

Co obsahuje svatební Beauty balíček EXCLUSIVE ALL?:

Příprava nevěsty a pomoc s nastrojením.
Svatební účes
Nalíčení
Fotografování - varianta svatba MAXI - fotografování průběhu celého dne (120 upravených foto na DVD, 120 vytištěných ve formátu 10x15)
Svatební mejdan - varianta Sound DELUXE s karaoke.
Doprava do 50 km samozřejmě zdarma.


Tento luxusní balíček je po dohodě možné dále ještě rozšířit o další doplňkové služby, ohňostroj, fotograf navíc, natáčení videa, moderátor, kapela, hostesky atd. Vše je jen o domluvě a proto se nebojte zeptat a popovídat si. Vždy se najde řešení šité na míru právě jen pro Vás.

Každá svatba je pro mě originální záležitostí. Věnuji jí mnoho času již na přípravách před samotným uskutečněním. Velmi mě záleží na tom, aby průběh Vašeho DNE byl co možná nejlepší. Nechci nabízet jen obyčejné služby, kterými internetová nabídka jen hýří, mým cílem je nabídnout to nejlepší.

Je spousta DJů co se chlubí skvělým zvukem, nejkvalitnějšími systémy apod. :) Já toto nepotřebuji, považuji to za samozřejmost a věřte, že rozdíl opravdu poznáte.


Pro více informací mě kdykoliv kontaktujte:

Helena Adamovská   mob.: 732 709 284,     FB: Beauty.6thD  
f t g