• Studio krásy - dokonalé svatby

  Studio krásy - dokonalé svatby

  místo, kde se sny stanou skutečností...
 • Studio krásy - dokonalé svatby

  Studio krásy - dokonalé svatby

  tady společně zastavíme čas...
 • Studio krásy - dokonalé svatby

  Studio krásy - dokonalé svatby

  místo, kde zůstanete princeznou napořád...
 • Studio krásy - dokonalé svatby
 • Studio krásy - dokonalé svatby
 • Studio krásy - dokonalé svatby

Fotostudio Kaznějov

Pokud počasí stávkuje, nebo budeme fotografovat malé miminko je ideální využít ateliérové focení. Rezervujte si svůj termín ještě dnes... 

Líčení na ples nebo večírek...Líčení na ples nebo večírek...

Líčení na ples nebo večírek...

Potřebujete nalíčit na ples, na svatbu nebo jinou zvláštní příležitost? Líčení je moje vášeň a ráda vás nalíčím. Možná je samozřejmě i zkouška líčení.
Nyní můžete využít množstevní slevu pro maturantky nebo holčiny do tanečních. Při počtu 5 dívek na líčení je cena 250 Kč!

Co potřebuji na focení?Co potřebuji na focení?

Co potřebuji na focení?

Především dobrou náladu a úsměv :-) vůbec se toho nebojte...Fotografování probíhá vždy podle tématu, který společně zvolíme. Určitě si doneste oblečení ve kterém se chcete fotografovat, vhodné jsou jednoduché kombinace. Případně můžeme zajistit zapůjčení šatů, kostýmků atd. Rekvizity mám své, případně pokud máte něco extra, klidně si doneste.

U dam, je dobré se vkusně nalíčit případně si nechat upravit vlasy. Nebo obojí zajistím já. Pokud budeme fotografovat dětičky, doneste jim oblíbenou hračku a dostatek oblečení na převlečení.

Jdete na zkoušku šatů, účesu a makeupu do Dokonalých svateb? Můžeme z této zkoušky udělat rovnou předsvatební focení a získat tak skvělou památku...

Co ještě děláme?

Díky našim bohatým zkušenostem a technickým možnostem realizujeme pro vás další služby:

Hi-tech vychytávky 6thD pro náročné...

Natáčení z výšky, laserové show... to vše můžete mít i VY.

Chcete mít úžasnou svatbu, večírek, párty a nemáte čas cokoliv řešit? Chcete se odlišit? Chcete kvalitu, luxus a originalitu? Jsme tu pro Vás, rádi vám pomůžeme s realizací Vašich přání. Zadáte nám požadavky, sdělíte rozpočet a my vám za to uděláme to nejlepší, co můžete získat. Náš team je tu pro vás ať už si vyberete cokoliv...Od pouhého nalíčení na svatbu až po luxusní balíček plný náročných služeb. Každý klient je jedinečný a zaslouží si jedinečný servis, který můžeme poskytnout. Ochotně vám poradíme, případně nasměrujeme na další ověřené dodavatele se kterými spolupracujeme. Nebojte se ozvat a domluvit si osobní schůzku...Rádi si s vámi vypijeme kávu.

Building

Jsme tu pro Vás!

Nebojíme se nemožného...sny se mají plnit!

 

Kontakt

Máte další otázky? Napište, nebo volejte na níže uvedené kontakty. Ráda vám vyjdu vstříc také na osobní schůzce, kde Vám ukáži tištěnou práci. 

Kde mě můžete najít?

V ateliéru Studio krásy - Dokonalé svatby Kaznějov ve třetím patře Obecního úřadu Kaznějov. Prosím nejprve o telefonické objednání.

Ateliér:

 • Studio krásy - Dokonalé svatby Kaznějov
 • Ke Škále 220
 • 331 51 Kaznějov

Kontakty:

 • TELEFON: 732 70 92 84
 • EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • FACEBOOK https://www.facebook.com/Beauty6thd